Huzur Tatil Köyü

Huzur Tatil Köyümüz ; düzce – akçakoca da üç yanı ormanlarla çevrili, deniz kenarında ve 35.000 m2 alana kurulu, karadeniz sahilinde, doğa harikası bir turizm tesisidir.

Misafirlerimizin konakladığı iki Katlı Bungalov tipi evlerde, alt katta ebeveyn için bir adet 2 kişilik yatak, üst katlarda da çocuklar için, iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. İhtiyaç olduğunda yatak sayısı arttırılabilmektedir.

Her evimizde temel ihtiyaçlarınız için tuvalet ve banyo ile 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Misafirlerimizin rahat ve konforlu bir tatil geçirebilmesi için evlerimizde: dahili telefon, buzdolabı, iki adet çanak antene bağlı televizyon, yemek ihtiyacı için, her evin önünde yeşillikler içinde küçük bir bahçe içinde masa ve sandalye, Doğal ortamda mangal keyfi yapmak isteyen misafirlerimiz için her evin önünde bir adet barbekü bulunmaktadır.

Misafirlerimizin ihtiyaçları için kantinimiz, Spor aktivitesi için voleybol sahamız ve yemyeşil ormanlar içinde yürüyüş alanlarımız, çardağımız ve restorantımız,

Otoparkımız, karavan parkımız, masmavi sahil kenarında, şeyzlong ve şemsiyelerimiz, oyun parkımız, mancarlı pide için kara fırınımız siz misafirlerimizi beklemektedir.

Akçakoca huzur tatil köyümüzde aileler için huzurlu bir ortamda uygun fiyatlı tatil olanakları sağlamaya çalışmaktayız.

Adres: Kalkın Köyü Akçakoca DÜZCE
Tel: 0 380 622 42 62