Ak-Bey Balık Restaurant

Balık yemenin tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri, yepyeni bir işletme anlayışı ve fiyat politikasıyla Ak-Bey Balık Lokantamıza bekliyoruz. Bol meze çeşitlerimiz ve günlük balıklarımız siz değerli müşterilerini bekliyor. Dondurulmuş balık kullanmadığımız mekânımızda balık keyfini mutlaka tatmalısınız.

Misafirlerimiz pırıl pırıl mekânımızda balık yemenin keyfini yaşarken, hiç unutulmayacak anılarla ayrılıyorlar. Her zaman taze balıklarıyla hem göze hem damak tadına hitap eden Ak-Bey Balık Lokantamızda misafirlerinin memnuniyeti her zaman ilk sırada.

Karışık mevsim salatamızda Edremit zeytinyağı ile lezzeti daha da yakalıyoruz. Karadeniz’in bakırdan kocaman kapaklı balık tavası içinde pişen hamsi tavamızı denediniz mi?

Güveç de Karides, kalamar tavanın tadına mutlaka bakmalısınız. Yemekler bittikten sonra Türk kahvesi eşliğinde unutulmaz anlar sizleri bekliyor. Bizler için önemli olan kaliteli ve sağlık kurallarına uygun günlük balık çeşitlerimiz ile uzun yıllar aile ortamında sizlere hizmet vermektir.

Adres: Osmaniye Mah. Atatürk Cad. No:21 Akçakoca/Düzce
Tel: 0 (380)611 32 33