KEŞFETMEYE HAZIR MISINIZ?

KARADENİZ'İN İNCİSİ AKÇAKOCA, SAKLI GÜZELLİKLERİYLE BURADA

BİR BAŞKADIR AKÇAKOCA...

Masmavi denizi, güneşli plajları, cıvıl cıvıl caddeleri, tertemiz havası, yemyeşil ormanları, huzur veren şelaleleri ve kaliteli tesisleriyle; bir başkadır Akçakoca…

Yazın deniz-kum-güneş üçlüsünün, kışın huzur veren dinginliğinin, baharda ise sportif aktivitelerin en keyifli örneklerini yaşayıp, anılarınıza anı katacağınız bir konumdur Akçakoca…

Türkiye’nin en büyük metropolü İstanbul ile Başkent Ankara’nın tam ortasında, size ve sevdiklerinize cennetten bir köşe vaadeden yerdir Akçakoca…

Hayatınız boyunca unutamayacağınız saklı güzelliklerle dolu Akçakoca’yı keşfetmeye kelimeler ya da fotoğraflar elbette yetmez. Peki ya siz; bizzat keşfe çıkmaya ne dersiniz?

Gezilecek Yerler

Akçakoca'nın gözden kaçırılmaması gereken tarihi mekanları nereler, doğal güzellikleri arasında hangi yerler öne çıkıyor?

KEŞFET

Plajlar

Akçakoca'da nerede denize girilir, deniz-kum-güneş üçlüsünün tadı en iyi nerede çıkar? Hangi plaj hangi olanaklara sahip?

KEŞFET

Otel ve Pansiyonlar

Akçakoca'da nerede konaklanır? Hangi otel nerededir, pansiyonların özellikleri nelerdir? Lüks tesisler mi, yoksa ekonomik alternatifler mi?

KEŞFET

Turistik Tesisler

Akçakoca'da nerede yenir, nerede içilir? Turistik özellikleriyle ön plana çıkan kafeterya ve restoranlar nerededir, nasıl gidilir?

KEŞFET

Aktiviteler

Akçakoca'da ne yapılır, nasıl vakit geçirilir? Yapılabilecek özel aktiviteler nelerdir? Geleneksel aktiviteler hangileridir?

KEŞFET

Etkinlikler

Akçakoca'da gündemde hangi etkinlikler var, nerede, ne zaman düzenlenecek, hangi sanatçılar boy gösterecek, katılımlar nasıl gerçekleşecek?

KEŞFET

Parlayan kentin sekiz ilçesini keşfedin

AKÇAKOCA'NIN MAHALLELERİ

Doğa harikası kırk üç köyümüzü keşfedin

AKÇAKOCA'NIN KÖYLERİ

Karadeniz'in incisini harita üzerinde keşfedin

AKÇAKOCA'NIN KENT REHBERİ