23 Şub 2021

İŞTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİLER

KAZANAN AKÇAKOCA OLACAK
Cumhur İttifakı’nın paydaşları AK Parti ve MHP ilçe başkanları ile MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, belediye meclis üyeleriyle istişare toplantısı yaptı.
Akçakoca Kahvecisi’nde düzenlene toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı İlhami Caboğlu, AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel ile, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca Belediyesi Meclis Üyeleri de eşlik etti.
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu başkanlığında yaklaşık 3 saat süren toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Türkiye geneleninde olduğu gibi Akçakoca’da Cumhur İttifakı çerçevesinde hareket edilmesi gerektiği vurgulandı.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu toplantıda meclis üyeleri tek tek söz alarak görüşlerini dile getirdi. Birlik ve beraberliğin vurgusunun yapıldığı toplantıda Akçakoca’nın gelecek vizyonu için fikir birliğinde bulunan Cumhur İttifakı partileri bundan sonraki çalışmalarda uyumlu biçimde hareket edilmesi gerektiğinin altı çizilerek Hep Birlikte kazanan Akçakoca olacak vurgusu yapıldı. Toplantı fotoğraf çekimi ile son buldu.

Haberi Paylaş