01 Tem 2020

CUHALI’DA HUMMALI ÇALIŞMA BAŞLADI

Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri , Cuhalı çarşısında kaldırım ve aydınlatma çalışmalarına başladı. Cadde üzerinde, kaldırım ve parke taşlarıyla nakış gibi işleyecek olan belediye ekipleri caddenin aydınlatılması için de yoğun mesai harcıyor.
Akçakoca Belediyesi çağdaş ulaşılabilir ve ulaştıran bir belediyecilik anlayışıyla ilçemizi güzelleştirmeye devam ediyor.
Cuhalı çarşısını yeni görünümüne kavuşturmak için start veren Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz yaptığı açıklamada; “ Batı Karadeniz’in İncisi Akçakoca’mızı en güzel yerlere getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Öncelikle mesai arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum “ dedi.
Çuhallı çarşıda başlattığımız çalışma tamamlanınca mahallemize yakışır bir cadde olacak diyen Başkan Yanmaz; “ Merkez çarşıda yaptığımız ışıklandırma, desenli taş uygulaması ve dekoratif süsler vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni aldı, aynı uygulamayı şimdi Cuhalı çarşısı içinde yapacağız. Bütün işlerde olduğu gibi bu çalışmamıza da 30 gün süre verdik. 30 gün sonra sizlerde göreceksiniz ki Cuhalı çarşısı büyük ilgi görecek” ifadelerinde bulundu.

Haberi Paylaş