01 Nis 2022

BELEDİYE VE HAYIRSEVER İŞBİRLİĞİNDEN AKÇAKOCA KAZANDI

BAŞKAN SÖZÜNÜ TUTTU, HAYIRSEVER DESTEK VERDİ
Akçakocalı iş adamı Burhan Özdemir ile Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Yukarı Mahalle Mezarlığı Gasilhane projesi için protokol imzaladı.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, vaatlerinden birini daha hayata geçiriyor. Hayırsever desteği ile halka verdiği sözü tutan Başkan Yanmaz, Akçakocalı iş adamı Burhan Özdemir ile Yukarı Mahalle Mezarlığı yanına yapımına başlanacak olan Gasilhane için protokol imzaladı.
Protokol töreni sonrası açıklama yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, “Sevgili Akçakocalı hemşehrilerim biliyorsunuz Yukarı Mahalleye bir tane Gasilhane yaptıracağımızın sözünü vermiştik. Sağolsun Akçakocalı iş adamı Burhan kardeşimiz bu Gasilhanenin tamamını yapmayı üstlendi. Kendisine daha önceden Ayazlı Mahallesine yapmış olduğu Ayazlı Mahallesi Orhan Özdemir 4 Nolu Sağlık Ocağı ve Yukarı Mahalle mezarlığına yapacak olduğu Gasilhanenin ilçemize hayırlı olmasını ve Burhan Özdemir kardeşimize Akçakocalılar adına teşekkür ediyorum” dedi.
Yukarı Mahalleye Gasilhane yaptıracak olan İş adamı Burhan Özdemir İse ; “Belediye Başkanımız bize böyle bir hayra vesile olduğu için teşekkür ediyorum herkesi selamlıyorum’’ ifadelerine yer verdi.

Haberi Paylaş