28 Kas 2022

Başkan Yanmaz’dan İşadamına Teşekkür Plaketi

Akçakoca’daki selde iki mahalleyi birbirine bağlayan yaya köprüsünün onarıma destek olan hayırsever işadamı teşekkür plaketi ile onurlandırdı.
Akçakoca’da selde Çuhallı Mahallesi’ni Ayazlı Mahallesi’ne bağlayan yaya köprüsü, derenin yükselmesi sonucu hasar alarak kullanıma kapatılmıştı. Hayırsever işadamı Fatih Balcı’nın destekleri ile onarımı yapılan köprü yeniden yaya geçişine açılması için çalışmalar hızla devam ediyor.Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz da, desteklerinden ötürü İşadamı Balcı’yı makamında ağırlayarak plaket takdiminde bulundu.
Başkan Yanmaz, yaptığı açıklamada ’’ Her koşulda bizlerin ve Akçakoca halkının yanında olan İş adamı Fatih Balcı’ya desteklerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. Her Akçakocalı sevdalısı gibi Fatih kardeşimiz de elini taşın altına koyarak yıkılan köprünün yapılması konusunda desteklerini esirgemedi. Kendisine bu plaketi taktim ediyorum. Akçakoca’ya yenilik getirmek bizim asli görevimiz. İlçemizin kalkınması için elimizden geleni yapıyoruz.’’ Dedi.

Haberi Paylaş