10 Ağu 2020

APARTMANLAR YARIŞIYOR İLK BÖLÜM AKÇAKOCA’DAN YENİ BİR YEMEK YARIŞMASI OLACAK HAFTA İÇİ HERGÜN EKRANDA OLACAK

Ümit Kantarcılar’ın sunuculuğunu yaptığı Apartmanlar Yarışıyor TV8’de başlıyor. Fragmanlarıyla büyük heyecan uyandıran yarışmanın formatı belli oldu, farklı bir lezzet yarışması izlenecek. TV 8 televizyonunda gösterilecek olan ‘Apartmanlar Yarışıyor’ programının ilk bölümü Akçakoca’da çekildi.
TV8’in yeni yemek yarışması “Apartmanlar Yarışıyor” hafta için her gün 16,15’de yayınlanacak. Ümit Kantarcılar’ın sunacağı “Apartmanlar Yarışıyor”da eğlence ve rekabet aynı anda yaşanacak. Kendi apartmanından takımını kurup sofrasını hazırlayan apartman sakinleri karşı apartman ile yarışacak. Rakip apartmanlardan en lezzetli menüyü hazırlayan büyük ödülün sahibi olacak.
Ümik Kantarcılar Kimdir?
Ümit Kantarcılar, 10 Ekim 1987 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Ümit İbrahim Kantarcılar’dır. Oyunculuğa okul tiyatrosunda başladı. Daha sonra Antalya Belediye Tiyatrosu’na geçti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Ümit Kantarcılar, özellikle Pis Yedili dizisinde canlandırdığı Ceyhun karakteri ile tanınmış aynı süreçte ise Kızlar ve Anneleri isimli yarışma programını sunmuştur.
Kendisi gibi oyuncu olan Gamze Topuz ile 2014 yılında evlenen Ümit Kantarcılar’ın bu evlilikten Elis Naz adında bir kızı bulunmaktadır.
Rengarenk, Şehrin Melekleri, Babalar Ve Evlatlar, Pis Yedili, Çakıl Taşları, Yerden Yüksek, Küçük Sırlar ve İki Aile dizilerinde rol alan Ümit Kantarcılar, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Kerem karakterine hayat vermektedir.

Haberi Paylaş