31 Ara 2020

AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET OKAN YANMAZ’IN YENİ YIL MESAJI

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak 2021 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa öncelikle sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.
Başkan Yanmaz mesajında şu sözlere yer verdi “ 2020 yılında dünyamızda ve ülkemizde toplumu umutsuzluğa sevk eden pek çok olumsuz olay yaşandı. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını başta olmak üzere zor zamanlar yaşadık. Yaşadığımız bu zor zamanların geçmişte kalması için belirlenen kurallara riayet etmeli ve tedbirlere hep birlikte uymalıyız. İnanıyorum ki bugünleri tedbirler sayesinde hep birlikte geride bırakacağız. Önümüzdeki nice yıllarda ailemizle, dostlarımızla, sevdiklerimizle yine bir araya gelecek; sağlıklı, huzurlu ve mutlu seneler geçireceğiz.
Her yeni yıl, iyi bir yaşam yolundaki beklentilerin arttığı ve gerçekleşmesi istenilen yeni dilekleri de beraberinde getirir. Bizler de, siz değerli vatandaşlarımızla beraber yeni yılda yeni umutlar ve yeni adımlarla kararlı olarak yola devam edeceğiz. 2021 yılında birlik, beraberlik ve sağlık içerisinde kentimize güzel hizmetler gerçekleştireceğimize inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle; 2021 yılının ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini temenni ediyor. Tüm Akçakocalı hemşehrilerimin, yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunarım” diye ifade etti.

Haberi Paylaş