12 Şub 2019

Yeni Mahalle Yenilendi

Akçakoca Belediyesi 4.5 yılda Yeni Mahalleyi yeni yüzüne kavuşturdu. Yollar da gece gündüz demeden çalışıldı yenilendi, çocuk parkı yapıldı, çevre düzenlemesiyle, peyzaj çalışmalarıyla, SGK ve Tarım Kredi Kooperatifi binalarının modern halleriyle buraya taşınmasıyla Yeni mahalle gelişti.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ilçede gerçekleşen çalışmalarla ilgili şu sözlere yer verdi “ Akçakoca’ya hizmet vermeye çabalamış Akçakoca Belediyesi olarak ; mazeretler arkasına sığınmadan, kentimizi hizmet verdiği ölçüde halkımız için var olan bir anlayışla bir yerlere taşıma gayretiyle dört buçuk yıldır çalıştık. Akçakoca’nın altyapısını baştan planladık ve projelerimizi uzun yıllar hizmet verecek tahminler üzerinden geliştirdik, yatırımımızı bu yönde gerçekleştirdik.

Dünyanın marka kentlerine baktığımızda deniz, kum ve güneş’i eşsiz köklü kültürü ve tarihiyle bir araya getirebilen pek az nokta vardır. Sürekli olarak Akçakoca’nın“Karadeniz’in İncisi” diye tanımlamamızda bundandır.

İşte bu yüzdendir ki altyapısına tamamen modern ve yeni teknoloji ile müdahale ettiğimiz kentimizde üstyapı veya çevre düzenlemelerinde Akçakoca’nın geçmiş tarihi-kültürel geçmişi ile modernizmi harmanlama gayreti içine girdik ve birçok çalışmayı başlattık ve hizmete açtık.

Akçakoca Belediyesi olarak 4.5 yıldır Akçakoca’nın yarınları için, sizler için çalıştık ve Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle çalışmaya devam edeceğiz” diye ifade etti.

Haberi Paylaş