31 Ara 2020

UMUT IŞIĞI BİRİMİNDEN ÇOCUKLARA YENİ YIL SÜPRİZİ

Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi yeni yıl öncesi çocukların yüzünü güldürdü.
Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi tarafından ihtiyaç sahibi çocuklara eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla, kırtasiye malzemeleri ve çocukların sevdiği yiyeceklerden oluşan gıda paketleri dağıtıldı.
Umut Işığı Birimine çok önem veren Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz sosyal belediyecilik anlayışını taviz vermeden sürdürdüklerini ifade ederek şu sözlere değindi “Göreve geldiğimiz günden bu günü kadar Umut Işığı birimimiz ile yüzlerce aileye yardımda bulunuyoruz. Gerek belediyemizin katkılarıyla gerekse hayırseverlerin bağışlarıyla sağlanan ürünleri ihtiyaç sahiplerimize ulaştırıyoruz. Her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye belirtti.
Evleri gezerek hem ailelerle hem de çocuklarla sohbet eden Umut Işığı Birimi gönüllü koordinatörü Nursen Yanmaz’da “ Tüm ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. Yeni yıl öncesi çam sakızı, çoban armağanı yeni yıl paketlerimizi kabul edin. Yeni yıl hepimize mutluluk ve huzur getirsin” sözlerine yer verdi.

Haberi Paylaş