09 Tem 2019

NİRAN ÜNSAL KONSERİ COŞKUYLA İZLENDİ

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın yedi yıl aradan sonra gerçekleştirdiği ve Akçakoca’nın tanıtımına büyük katkı sunan ; sosya, ekonomik ve kültürel açıdan çok önemli kazanımlar sağladığı 17.Uluslararası Akçakoca Kültür, Turizm ve Fındık Festivali “Finduk Fest” ünlü Şarkıcı Niran Ünsal’ın muhteşem şovu ve izleyenleri büyüleyen kentin üç noktasından eş zamanlı yapılan havai fişek gösterisi ile sona erdi.

Barınak konser alanının hınca hınç dolduran binlerce Akçakocalı ve yakın yörelerden gelen vatandaşlar festivalin son etkinliğinde sahne alan ünlü şarkıcı Niran Ünsal’ın seslendirdiği parçalar ve sahne şovu ile doyasıya eğlendi.

Niran Ünsal, müzikseverlere keyifli anlar yaşattı. Gençlerin yoğun katılım gösterdiği konserde, alanı dolduran binler şarkılara eşlik etti.

Belediye Başkanı Okan Yanmaz, konserin ardından MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile birlikte, Niran Ünsal’a plaket takdim etti.

Üç gün boyunca çok yoğun ve çeşitli etkinliklerin Akçakoca’nın dört bir yanında gerçekleştirildiği ve ünlü sanatçıların sahne aldığı festival , muhteşem havai fişek gösterisiyle sona erdi.

Haberi Paylaş