17 Tem 2019

İLÇENİN DÖRT BİR YANINDA YOL, KALDIRIM VE BORDÜR ÇALIŞMASI VAR

Akçakoca Belediyesi daha kaliteli bir ulaşım hizmeti sunabilmek için kent genelinde başlattığı kaldırım bakım-onarım ve yol yenileme çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.

Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda ; Yukarı mahalle Çelebi sokak da parke tamiratı, Hacıyusuflar mahallesi Site sokak da kilit parke yol, Yeni mahalle Kaya sokak da bordür ve parke tamiratı, Osmaniye mahallesi Kaptan sokak ile Cumhuriyet mahallesi İstanbul caddesinde kilit parke tamirat çalışması, Osmaniye mahallesi Osmaniye caddesin de bordür ve kaldırım çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili şu sözlere yer verdi “İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda mahallelerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan kaldırım ve diğer bir yandan da yol yenileme çalışması gerçekleştiriyor” diye ifade etti.

Haberi Paylaş