09 Tem 2019

İ.B.B BAŞKANI İMAMOĞLU, BAŞKAN YANMAZ’I ZİYARET ETTİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret etti.

Akçakoca Belediyesi’nde gerçekleşen nezaket ziyaretine Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın yanı sıra Belediye Başkan yardımcıları Yüksel Yılmaz, Hakan Öztaş ve bazı Belediye meclis üyeleri katıldı.

Başkan İmamoğlu’nu Belediye Başkanlığı protokol girişinde karşılayan Başkan Okan Yanmaz, İmamoğlu’na, “Karadeniz’in incisi Akçakoca’ya hoş geldiniz” dedi.

Belediye başkanlık makamında İmamoğlu ile Başkan Yanmaz baş başa bir süre görüştü.

Yapılan görüşmenin ardından Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın makamında açıklama yapan Başkan İmamoğlu “Bugün Ereğli ilçesine ziyaretim var. Ancak yol üstünde olan Akçakoca’ya uğramamak olmazdı. Haksızlık olurdu, hem başkanımıza hayırlı olsun demek hem Akçakoca halkına merhaba demek için böyle bir süreç planladık. Çok da güzel oldu. İstanbul’da dün Çatalca Belediye Başkanını ziyaret ettim. Şunun için söylüyorum. Memleketin neresine gidersek gidelim, hangi partiden seçilmiş Belediye Başkanı olursa olsun, hepsi bizim vatandaşımız, dostumuz, arkadaşımız. Dolayısıyla hepsinin makamına ve şahsiyetine saygı duyduğumuz için ziyaretlerde bulunuyoruz. Burada da güzel bir Belediye Başkanı seçilmiş sizler oy vermişsiniz, Allah mahcup etmesin, yolu açık olsun. Vatandaşa ve belediyelerimize elimizden geldiği kadar yardım etmeye, fikir paylaşmaya ve kol kola olmaya çalışacağız” dedi.

Başkan İmamoğlu yaptığı konuşmanın ardından Akçakoca Belediyesi anı defterine duygu ve düşüncelerini yazdı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise İmamoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Haberi Paylaş