16 Nis 2019

DÜZCE MİLLETVEKİLİ YILMAZ, BAŞKAN YANMAZ’A PLAKET TAKDİM ETTİ

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a 31 Mart seçimleri için gösterdiği üstün başarıdan dolayı plaket takdim etti.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Başkan Yanmaz’a plaket takdim ederken şu sözlere yer verdi “ Kazanan Belediye Başkanlarımıza ziyaretlerde bulunuyoruz ve 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde gösterdikleri üstün gayretlerinden ve başarılarından dolayı hem teşekkür ziyareti hem de anı olsun diye bir plaket sunuyoruz. Onun için Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı ziyaret ettik, çalışmaları için kendilerine teşekkür ediyoruz. İnşallah ilçede de çok başarılı çalışmalar yürüteceğine inanıyorum. Akçakoca’nın çehresini değiştireceğini, yenileceğini tahmin ediyorum. Okan bey için Akçakocalı hemşehrilerimiz pişman olmayacaklar” diye ifade etti.

Belediye Başkanı Okan Yanmaz Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları konuştu “Parti Başkanım olsun, Milletvekilimiz olsun seçim döneminde bizi hiç yalnız bırakmadı. Gece gündüz demeden ne zaman dersek geldi, bizim yanımızda olarak zaten asıl plaketi verdi. Tabi bu plaketi parti olarak almaktan da gurur duyuyorum” diye konuştu.

Haberi Paylaş