22 Haz 2020

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI FARUK ÖZLÜ VE TÜRK HAVACILIK UZAY SANAYİ GENEL MÜDÜRÜ TEMEL KOTİN BAŞKAN YANMAZ’I ZİYARET ETTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Türk Havacılık Uzay Sanayi Genel Müdürü Temel Kotin Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı ziyaret etti.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Türk Havacılık Uzay Sanayi Genel Müdürü Temel Kotin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Başkan Özlü,” Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a şahsıma gösterdikleri bu nezaket için teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli arasında kurulan Cumhur İttifakı Düzce’de en güzel şekilde vücut buldu. Şimdi artık hep birlikte Düzce’yi bölgesi ve Türkiye’de omuz omuza güç birliği içinde projeler üreteceğiz, birbirimize destek vereceğiz. Sayın Yanmaz’a ve ekibine de yeni görev süreleri boyunca başarılar diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.
Türk Havacılık Uzay Sanayi Genel Müdürü Temel Kotin ise ‘’Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim. Batı Karadeniz’in İncisi Akçakoca’nın daha güzel yerlere geleceğinden şüphemiz yok. Başkanımızın da Akçakoca ve Akçakocalılar için gece gündüz çalıştığını görüyoruz. Başkanımıza başarılar dilerim.’’ ifadelerine yer verdi.

Haberi Paylaş