09 Tem 2021

DEVAM EDEN İŞLER YERİNDE İNCELENDİ

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, gerekli talimatları verdi.
Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan, Zabıta Müdürü Serdar İnan ve Park ve Bahçeler Amiri Şenol Yılmaz ile birlikte Hükümet Konağı ile Merkez Cami bölgesinde bulunan süs havuzları çevresindeki tadilat ve yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.
“ Son günlerde devam eden sağanak yağış nedeniyle Merkez Camii çevresinde su baskınları meydana geliyordu. Cami altı esnafımızın mağdur olmamaları adına ekiplerimiz ile bu bölgede incelemelerde bulunduk. Esnafımızın taleplerini dinledik. Su baskınlarının önüne geçebilmek adına en hızlı şekilde çalışmalara başladık. Akçakoca Belediyesi olarak İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçmıyoruz, kaçınmıyoruz” dedi.
Yapılan saha incelemesi esnasında yanına gelen vatandaşlarla sohbet eden Yanmaz, ilgi ve alakalarından dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Haberi Paylaş