05 Şub 2020

Başsavcıdan Başkan Yanmaz’a Ziyaret

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz’a iadeyi ziyarette bulundu. Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Başsavcı Çelik, Başkan Yanmaz’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik’i başkanlık makamında ağırlayan Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, gerçekleştirilen ziyarete yönelik Başsavcı Çelik’e memnuniyetini dile getirdi. İlçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan M.Okan Yanmaz, hoşgörü, huzur, kardeşlik ve barış şehri Düzce’nin minyatürü olan Akçakoca güvenlik ve asayiş yönünden de sakin ve huzurlu bir yapıya sahip olduğunu ifade etti.
İlçenin tarihi ve doğal güzelliklerine vurgu yaparak Akçakoca’nın yaşanabilir bir şehir olduğunu belirten Başkan Yanmaz, Batı Karadeniz’in incisi olan Akçakoca’yı hem Düzce’de hem de Türkiye genelinde turizmde model bir şehir haline getireceklerini söyledi.
Akçakoca Belediyesi olarak üzerlerine düşen her vazifede, istişare içerisinde bulunmaya hazır olduklarını belirten Başkan Yanmaz Başsavcı Çelik’ede teşekkürlerini ileterek kendisine ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.
Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz’a Türk Bayrağı hediye etti.

Haberi Paylaş