29 Tem 2021

BAŞKAN YANMAZ’DAN İŞ İNSANLARINA PLAKET

AKÇAKOCA’NIN ZOR GÜNLERİNDE ELİNİZDEN GELENİ YAPTINIZ
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, pandemi sürecinde belediyeye maske, dezenfektan ve dezenfektan bilekliği temini yaparak destek olan kişi ve firmalara plaket takdim etti.
Plaket verilecek iş insanları ile yemekte bir araya gelen başkan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz, Akçakoca ile ilgili birçok konuda görüş alış verişinde bulunarak, devam eden projeler hakkında bilgiler verdi.
Yemeğin ardından plaket takdimine geçen Başkan Yanmaz, tören öncesi kısa bir konuşma yaptı. Başkan Yanmaz konuşmasında,’’Saygı değer iş adamı kardeşlerim, Akçakoca’nın zor günlerinde elinizden gelen desteği hiçbir zaman eksik etmediniz. Bizde Akçakocalılar adına belediyemiz adına verdikleri katkılar nedeniyle teşekkür ederim.’’ İfadelerine yer verdi.
Plaket takdim edilecek hayır sever iş insanlarından Fatih Balcı ve Sami Arslan törene katılamazken, Erdoğan Turan, Ensar Tantan, Dergah Akça, Hüccet Yücel Polat, Esat Sarıoğlu, Cevat Ekşi, Gökhan Solak plaketlerini bizzat aldılar. Cilin İnşaat adına ise kendisi İstanbul’da olan Nusret Erdem’in yerine törene katılan eşi Zümrüt Erdem’e plaketi takdim edildi.
Pusula Katamaran gezi teknesinde gerçekleşen program hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.

Haberi Paylaş