16 Tem 2019

BAŞKAN YANMAZ OTEL VE RESTORAN SAHİPLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Bu sene uzun bir aradan sonra, 28 – 29 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında 17.gerçekleştirilen Uluslararası Kültür, Turizm ve Fındık Festivaline destek veren otel ve restoran sahiplerine kahvaltı verildi. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz tarafından kendilerine kahvaltı sonrası teşekkür belgeleri takdim edildi.

Kahvaltıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Okan Yanmaz ; Bu tür festivallerin asıl amacının toplumu sosyal etkinliklerle bir araya getirmek, toplumdaki birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek olduğunu söyleyerek, “Festivalimize verdiğiniz destekten dolayı Akçakoca Belediye Başkanlığı adına hepinize teşekkür ediyorum. Uzun bir aradan sonra biz festivali başlatma kararı aldık, ekonomik durumlara rağmen sizler de bu taşın altına elinizi koydunuz. Belki eksikliklerimiz olmuştur, ama her yıl daha da geliştirerek festivalleri düzenleyeceğiz, istişare heyetleri kuracağız. Bu türlü etkinliklerin Akçakoca’nın geleceğine ve turizmine bakış açısının değiştireceğinin bir işareti olarak başlangıç yapalım dedik. Festivalimiz iyi geçti, Haziran’ın son haftasında yapma gayemiz erkenden Akçakoca’da bir hareket sağlamaktı. İlçemize ve ilçemiz insanlarına daha fazla katma değer sağlamak amacıyla düzenlenen bu tür etkinliklerde ilçemizdeki esnafların, kurum ve kuruluşların, kişilerin destekleri ile bu güzel festivali gerçekleştirdik” dedi. “İyi niyetle, samimiyetle, güzel bir şeyler yapabilmek için birçok arkadaşımızın, esnafımızın fedakârlık ve özverisiyle uzun bir aradan sonra festivali yapmış olduk” diyerek sözlerine devam etti.

Başkan Yanmaz gerçekleştirdiği konuşmanın ardından festivale katkıda bulunan otel, restoran sahiplerine ve basın mensuplarına teşekkür belgesi takdim etti.

Haberi Paylaş