17 May 2019

BAŞKAN OKAN YANMAZ İFTAR ÇADIRINDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, iftar çadırında vatandaşlarla bir araya geldi. Burada vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yanmaz, iftar yapmaya gelen vatandaşlara yemek de dağıttı.

Akçakoca Belediyesi tarafından, Merkez cami karşısı Fedai Karabıyık parkında kurulan iftar çadırına halk büyük ilgi gösterdi. İftara sayılı dakikalar kala iftar çadırı önünde toplanan vatandaşlar sıraya girerek tek tek yemeklerini aldı.

Belediye Başkanı Okan Yanmaz “Ramazan Ayı; İnsanların hem ibadetlerini daha yoğun olarak yerine getirdikleri, hem de ihtiyaç sahiplerinin halini daha iyi anlayarak, daha çok yardım eli uzattıkları bir ay olması nedeniyle müstesna bir ay. Bizde Akçakoca Belediyesi olarak Ramazan Ayı’nda hayırseverimizin sağladığı destekle, geleneksel iftar çadırımızı kurarak, halkımıza iftar yemeği veriyoruz. Desteklerinden dolayı hayırseverlerimize de teşekkür ediyorum. Yüce Allah’ın tutulan oruçları kabul etmesini diliyor ve tüm halkımızın Ramazan ayını tebrik ediyorum” sözlerine yer verdi.

Haberi Paylaş