08 Tem 2022

BAŞKAN MEHMET OKAN YANMAZ VE EŞİ NURSEN YANMAZ ÇOCUKLARIN GÖNÜLLERİNE DOKUNDU

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan YANMAZ ve eşi Nursen YANMAZ katamaranda düzenlenen programda Fedai Karabıyık Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı ile Mehmet Sevil Özel Eğitim Okulu öğrencileriyle bir araya geldi.
2021 – 2022 eğitim öğretim yılı mezuniyet törenine katılan Belediye Başkanı M.Okan YANMAZ ve eşi Nursen YANMAZ, Fedai Karabıyık Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı ve Mehmet Sevil Özel Eğitim Okulundan mezun olan Ümit ÇİÇEK’e, Nazmiye BAŞARAN’a , Damla POLAT’a ve Gamze KAYA’ya isimlerine özel hazırlattıkları hediyeleri takdim ettiler.
Engelli çocukların etkinliklerine eşlik edip, onlarla gönül köprüsü kuran YANMAZ çifti, her zaman onlara destek olmaktan büyük bir mutluluk duyacaklarını ifade ettiler.
Çocukların yoğun sevgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı M.Okan YANMAZ ve eşi Nursen YANMAZ, onlarla yakından ilgilenip keyifli sohbetler gerçekleştirdiler. Programda, birbirinden renkli anlar sergileyen çocuklar göz doldururken, o anlarına eşlik eden ve gönül köprüsü kuran YANMAZ çifti ise öğrencilerle birlikte eğlenceli dakikalar geçirdiler.
Onlarla birlikte olmaktan dolayı büyük bir sevinç duyduğunu belirten Belediye Başkanı Mehmet Okan YANMAZ gerçekleştirdiği konuşmada şu sözlere yer verdi “ Gençlerimiz mezun oldular, inşallah önümüzdeki hayatlarında daha başarılara imza atarlar. Atacakları da gözlerinin içinden okunuyor, bende Başkanları olarak, Akçakocalı olarak her zaman onların yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Böyle bir güzelliği de gemide mezuniyetlerini yaparak onlara bir nebze olsun, morel verip hayatlarında daha güzel bir yer almalarını sağlamak istiyoruz. Hepsini başarılarından dolayı tebrik ediyorum, Allah yollarını açık etsin” dedi.

Haberi Paylaş