24 Kas 2017

Başkan, Gelecek Nesillerin Mimarı Öğretmenleri Bu Yıl Da Unutmadı

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, öğretmenler günü dolaysısıyla gün boyu okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı ve isimlerine özel hazırlatmış olduğu kalemleri hediye etti.

Bahaettin Güçlü Anaokulu, Gönül Yavuz İlköğretim Okulu, Akçakoca Anaokulu, Atatürk İlköğretim okulu, Esvet – Dilek Sarıoğlu Anaokulu, Piri Reis Meslek Lisesi, Nene Hatun Meslek Lisesi, Süha Güven Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek Lisesi okullarını ziyaret eden Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici şu sözlere yer verdi ” Hepimize; doğruyu gösteren, kendimizi yenilemeyi öğreten, bizlere vatan millet sevgisini aşılayıp milli birlik ve beraberliğimizin teminatı olan, yetiştirdiği genç nesiller ile geleceğe ışık tutarak karanlığa meydan okuyan değerli öğretmenlerimize minnettar olduğumuzu dile getirmek isterim. Tüm bu duygu ve düşüncelerle eğitim camiamızın değerli mensupları olan öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler gününü en kalbi duygularla kutluyor, en derin saygılarımı sunuyorum” diye ifade etti.

Belediye olarak eğitime ayrı bir önem verdiklerini ve eğitim yatırımlarını çok önemsediklerinin altını çizen Başkan Yemenici “Göreve başladığımız günden itibaren eğitime yönelik bir dizi çalışmalar yaptık ve bu çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz. İlçemizdeki birçok okulun fiziki koşullarını iyileştirdik ve çevre düzenlemeleri bağlamında önemli hizmetler yaptık. Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim almaları noktasında elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz.” diye konuştu.

https://www.facebook.com/akcakoca.belediyesi/videos/1408793405885973/

Haberi Paylaş