24 Eki 2018

Başkan Cüneyt Yemenici Taksici Esnafı İle Bir Araya Geldi

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici taksicilerle bir araya gelerek, sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Gerçekleşen programa Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Alev ve kent merkezinde görev yapan taksi durakları şoförleri katıldı.
İlçede faaliyet gösteren taksici esnafı ile sabah kahvaltısında bir araya gelerek bir toplantı düzenleyen Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, her geçen gün gelişen ve büyüyen Akçakoca’yı tüm kurum ve kuruluşları ile daha ileriye taşımak için çaba sarf edildiğini belirtti.
Belediye hizmetlerini gün gün takip etme imkânına sahip olan taksici esnafının sosyal yaşamın gelişmesinde önemli katkılarının olduğunu söyleyen Başkan Yemenici “ Sizler toplumun her kesimine hizmet veriyor ve yüz yüze iletişime geçiyorsunuz. Bu yüzden mesleki hizmetiniz kadar sosyal sorumluluk bilinci içinde çalışmalarınızı yürütmeniz gerekmektedir” dedi ve Akçakoca’da ulaşım sorunun büyük ölçüde rahatlatıldığını 4.5 yılda yapılan asfaltlama çalışmaları ile yollarda daha rahat araç kullanma imkânı sağlandığını da ifade etti. Belediye olarak taksici esnaflarından gelen tüm talepleri yerine getirdiklerini ve ilçedeki taksi duraklarını da yenilediklerini sözlerine ekledi.

Haberi Paylaş