11 Kas 2021

AKÇAKOCA BELEDİYESİ DAHA TEMİZ BİR AKÇAKOCA İÇİN 7/24 GÖREVİNİN BAŞINDA

Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, daha temiz bir Akçakoca için şartlar ne olursa olsun hizmet vermeye devam ediyor.
Akçakoca Temizlik işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, günlük çöp toplamanın yanı sıra durum ve mevsim şartlarına göre; gece geç saatlere kadar çalışarak yeni güne daha temiz bir Akçakoca bırakmak ve mevsimsel dökülen yaprakların yağmursuyu sistemine zarar vererek olası taşkınlara sebep olmaması için çalışmalarını büyük bir titizlik ile sürdürmeye devam ediyor.
Bir yandan günlük temizlik faaliyetlerine aksatmadan devam eden Akçakoca Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan da belirlenen program dâhilinde mahallelerde detaylı temizlik çalışması yapıyor.
Akçakoca’nın temizlik konusunda örnek ilçeler arasında olduğunu belirten Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz:’’ Güzel Akçakoca’mızın, güzel insanlara en güzel hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her daim Akçakoca’mızın geleceğini düşünerek, daha temiz ve daha yeşil bir Akçakoca için çalışmayı kendimize görev edindiğimizi her fırsatta dile getiriyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını aldığımızı görmek bizleri mutlu ediyor. Ben kendi adıma Akçakoca için elini taşın altına koyan herkese teşekkür ediyorum. Şehir dışından gelen ve Akçakoca’nın ne kadar güzel ve temiz olduğunu belirten misafirlerimiz adına da temizlik işleri personelime gayretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.’’ dedi

Haberi Paylaş