13 Haz 2022

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca’da incelemelerde bulundu.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca’da incelemelerde bulundu.
İncelemelerin ardından Keşir, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ile sahilde yapılan mahmuzları yerinde inceledi.
Başkan Yanmaz incelemeler sırasında Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’e yapımı devam eden mahmuzlar hakkında bilgiler verdi.
Yanmaz,Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’e yapılan dalgakıranların Batı Karadeniz’in İncisi Akçakoca’nın yaz sezenunu en az 2 ay daha uzatacağını ve Ankara, Düzce, Bolu’dan gelenler çocuklarını ve kendilerini emniyette tutacakları bir alan olacak.Sizde biliyorsunuz ki Akçakoca’da Ağustos ayında çok poyraz oluyor.Dolayısıyla dalga nedeni ile denize girme sezonu kısa sürüyor. Desteklerinizden ötürü çok teşekkür ediyorum. Dalgakıranlar hakkında Genel Başkan Keşir’e bilgiler veren Başkan Yanmaz, mevcut kullanılan liman İçin daha önce Çevre Şehirçilik ve İklim değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum’un konuya konuyla ilgilendiğini , projesinin de hazır olduğunu ifade ederek ; Limanın Akçakoca için önemli olduğunu ve Akçakoca’da çok balık çıktığını ancak balıkçılıktan ekonomik olarak faydalanamadıklarını belirtti. Mevcut Liman içerisinde 30-40 metrelik gırgırlar girdiğini limanın yetersiz kaldığını ifade ederek limana girmek isteyen diğer balıkçıların da başka limanlara gittiğini, Düzce’nin denize açılan tek kapısı Akçakoca için bu proje çok önemli olduğunu ifade etti.
Ak Parti Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir konu ile ilgileneceklerini belirtti
Programa Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de katılarak program fotoğraf çekimi ile son bulurken Başkan Yanmaz, desteklerinden ötürü Ak Parti Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir’e Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı ve yönetim kurulu desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Haberi Paylaş