14 Oca 2022

AÇILIŞINI BAŞKAN YANMAZ YAPTI

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkına yapılan kapalı tenis kortu hizmete girdi.
Akçakoca Belediyesi’nin yaptığı tenis kortu düzenlenen törenle hizmete sunuldu. Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Kapalı Tenis Kortunun açılışında yaptığı konuşmada, tenis kortunun açılmasıyla ilçede farklı bir spor dalının yapılmasının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Akçakoca’da, Akçakoca Belediyesi’nin yaptığı tenis kortu düzenlenen törenle hizmete sunuldu. Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkında yapılan Kapalı Tenis Kortunun açılışında yaptığı konuşmada, tenis kortunun açılmasıyla ilçede farklı bir spor dalının yapılmasının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, “Gençler bizim için önemli ve değerli. ‘’Sağlam Kafa Sağlam Vücutta bulunur’’ ilkesi ile Akçakoca’mızda miniklerden büyüklere kadar gençlerimizin de kış aylarından tenis oynayabilmeleri için, bir yatırımcı işbirliği ile Akçakoca’mıza bu görmüş olduğunuz kapalı tenis kortunu yaptırdık. Bizler de belediye olarak göreve geldiğimiz günlerden itibaren sportif faaliyetlere mümkün olduğunca altyapısıyla ilgili destek olmaya çalışıyoruz. İlk defa Akçakoca’da bu anlamda hem saha olarak hem de ilk defa ilgili kurumlarla işbirliği ile beraber bir tenis kortu sporu ile ilgili kurs açmış olduk. Akçakoca’mıza hayırlı olsun’’ şeklinde konuştu.

Haberi Paylaş