KAMUOYUNA DUYURUDUR

Kurumumuza gelen talep neticesinde; ilçemiz Hacıyusuflar Mahallesi Bahsettin Güçlü Anaokulunda 24.04.2017 tarihinde 3 noktandan içme suyu şebekesinde serbest klor seviyesi ölçümü yapılmıştır. Anaokulu Müdüresi Sn. Özgül ÜNAL'ın eşliğinde otomatik anlık serbest klor ölçüm cihazı ile yapılan ölçümlerde, okul bahçesi çeşme suyunda 0,30 mg/L, okul içi mutfak çeşme suyunda 0,27 mg/l ve okula ait ev tipi su arıtma cihazı musluğundan akan suda ise; serbest klor miktarı 0,06 mg/l olarak tespit edilmiştir.

Devamını oku...

YOLLARIN ONARIM VE BAKIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR

Akçakoca’da kilit parke taşı ile kaplanmış sokakların bozulan ve deforme olan kısımları tamir edilerek düzgün bir hale getiriliyor. Çevreye duyarlı ve şehir estetiğine önem veren bir anlayışla çalışmalarını yürüten Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde başlatılan bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Devamını oku...

23 NİSAN BAYRAMI ÇOCUKLARIN RENKLİ GÖSTERİLERİYLE KUTLANDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı Saat 10:00’da kapalı spor salonunda gerçekleşti. Kutlama programına, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici,Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özgür Üngüt, Belediye Başkan Yardımcısı Suat Madenci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer, Siyasi Parti Başkan ve yöneticileri, sivil toplum örgütleri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Devamını oku...

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 97.yılı kutlamaları saat 9 : 00’da Cumhuriyet meydanında Atatürk anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Gerçekleşen törene Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici,Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özgür Üngüt, Belediye Başkan Yardımcıları Suat Madenci ile Ali Direk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer, Siyasi Parti Başkan ve yöneticileri, sivil toplum örgütleri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Devamını oku...

Sayfa 1 / 154