Başkanın Mesajı

Sevgili Hemşehrilerim,

Hep birlikte dördüncü hizmet yılımıza girdik. 2014 yılında devraldığımız hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hizmet aşkımız ilk günkü heyecanla devam ediyor. Temelini attığımız projelerin yükseliyor olması, şehre değer katması bizlere göz aydınlığı oluyor.

Umut ışığının saçtığı ışık bize rehber olurken gelecek nesillerin sağlıklı bir şekilde yetişmesi için yaptığımız yatırımlar yarınlara güvenle bakmamızı sağlıyor.

Şehrimizin mistik yapısını tarihi dokuyu, özlenmişlikleri, anıları ortaya çıkarmak için de çalışmalarımız devam ediyor. Gerek Yukarı Mahallesi’ndeki evlerin restorasyonu ile ilgili yaptığımız çalışmalar, gerekse 1. Etabını bitirip 2. Etabına başladığımız Tarihi Ticaret Merkezi, ilçemizin geçmişine açılan bir kapı oldu.

Belediyecilik insan hayatının neredeyse tamamını kapsıyor. Doğumdan ölüme kadar insanların hizmetinde olan kurumlardır belediyeler. Bizler gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin tamamını sizlere sunamıyoruz ama inanıyoruz ki yaptığımız tüm bu çalışmalarla Akçakocalı hemşerilerimizin yaşam kalitesini bir nebze dahi olsa ileri taşıyoruz ve taşıyacağız.

Sizlere hizmet etmek bizleri onurlandırıyor, sizleri temsil etmek de yine bizleri gururlandırıyor. Bugüne dek yapmış olduğumuz çalışmalarımızda emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım.

Saygılarımla…

 

              Ecz. Cüneyt Yemenici

         Akçakoca Belediye Başkanı

Paylaş